loading...

Video Sources 433 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko
LSD: Love, Sex aur Dhokha

LSD: Love, Sex aur Dhokha

Mar. 19, 2010India108 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Nje kameraman nje punonjes i kamerave te sigurise dhe kamerat e fshehta ekspozojne tre histori te lidhura bashke .

LSD: Love, Sex aur Dhokha
LSD: Love, Sex aur Dhokha
Titulli origjinal LSD: Love, Sex aur Dhokha
Vleresimi i IMDb 7.1 4,376 votes
Vleresimi i TMDb 6.4 8 votes

Tituj të ngjashme

Draft Day
The Warning
8 Mile
Montana
The Last of the Mohicans
American Beauty
Cinderella Man
13
Happy Phirr Bhag Jayegi
All About Nina
Easy Money II
The Little Witch