loading...

Video Sources 40 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
Macet Aristokrate

Macet Aristokrate

A tune-filled animated extravaganza.Dec. 23, 1970USA78 Min.G
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

The Aristocats: Kur Madame Adelaide Bonfamille ia lë pasurinë Dukeshës dhe fëmijëve të saj – familja e dashur e maceve të Bonfamille – sherbetori komploton për të vjedhur paratë dhe rrëmben trashegimtaret, duke i lënë ata jashtë në një rrugë fshati. Të gjitha duken të humbura deri sa macja Tom O OMalley dhe macet e tij qe luajne xhaz vijnë në shpëtimin e maceve aristokrate.

Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Macet Aristokrate
Titulli origjinal The Aristocats
Vleresimi i IMDb 7.1 84,779 votes
Vleresimi i TMDb 7.3 2,918 votes

Director

Kasta

Phil Harris isO'Malley
O'Malley
Eva Gabor isDuchess
Duchess
Paul Winchell isChinese Cat
Chinese Cat
Lord Tim Hudson isEnglish Cat
English Cat
Vito Scotti isItalian Cat
Italian Cat
Dean Clark isBerlioz
Berlioz

Tituj të ngjashme

Rio
Hum Tum
Ong Bak 3
Escape from Planet Earth
Psych: The Movie
Milo Shkon Ne Mars
Percy Jackson: Sea of Monsters
Aquaman
The A-Team
Trouble Is My Business
Dragon Blade
Jumanji