loading...

Video Sources 914 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikoopenload.co
  • Shikostreamango.com
Maçoku me çizme

Maçoku me çizme

Live for danger. Fight for justice. Pray for mercy.Oct. 28, 2011USA90 Min.PG
Vleresimi juaj 0
10 3 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Puss in Boots: Maçoku me çizme është një maçok i arratisur në kërkim nga ligji, dhe është duke kërkuar për të rivendosur nderin e tij të humbur.

Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Maçoku me çizme
Titulli origjinal Puss in Boots
Vleresimi i IMDb 6.7 125,410 votes
Vleresimi i TMDb 6.3

Director

Chris Miller
Director

Kasta

Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
Salma Hayek isKitty Softpaws (voice)
Kitty Softpaws (voice)
Zach Galifianakis isHumpty Dumpty (voice)
Humpty Dumpty (voice)
Billy Bob Thornton isJack (voice)
Jack (voice)
Amy Sedaris isJill (voice)
Jill (voice)
Guillermo del Toro isComandante / Hombre del bigote (voice)
Comandante / Hombre del bigote (voice)
Constance Marie isImelda (voice)
Imelda (voice)
Mike Mitchell isAndy Beanstalk (voice)
Andy Beanstalk (voice)
Rich Dietl isBounty Hunter (voice)
Bounty Hunter (voice)
Ryan Crego isLuis (voice)
Luis (voice)

Tituj të ngjashme

Defective
Premium Rush
ManHunt
Pawn Shop Chronicles
211
Blade: Trinity
Sex Drive
Alexander
Stander
Eagle Eye
Robin Hood
Ghost in the Shell