loading...

Video Sources 885 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
  • Shikowaaw.tv
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Man of Steel

Man of Steel

You will believe that a man can fly.Jun. 12, 2013USA, Canada, UK143 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Planetit Kripton i varfërohen burimet natyrore, dhe dënohet të shpërthej. Pak ditë nga përfundimi një fëmijë lind dhe është i destinuar për të ndryshuar jetën e një planeti të ri dhe të largët. Ai është Biri i XHor-El, një shkencëtari të madh kripton.

Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Man of Steel
Titulli origjinal Man of Steel
Vleresimi i IMDb 7.1 553,183 votes
Vleresimi i TMDb 6.5 4,531 votes

Director

Zack Snyder
Director

Kasta

Henry Cavill isClark Kent / Kal-El
Clark Kent / Kal-El
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Michael Shannon isGeneral Zod
General Zod
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Antje Traue isFaora-Ul
Faora-Ul
Kevin Costner isJonathan Kent
Jonathan Kent
Christopher Meloni isColonel Hardy
Colonel Hardy
Jadin Gould isLana Lang
Lana Lang

Tituj të ngjashme

Sonchiriya
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Andover
Live Free or Die Hard
Atlantis 2: Kthimi i Milos
Cities of Last Things
Extortion
Black Mirror: Bandersnatch
Finding Dory
Defiance
The Mountain Between Us
The Wrath Of Vajra