loading...

Video Sources 54 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Martin Eden

Martin Eden

Sep. 04, 2019Italy125 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Martin Eden është një djalë i ri i varfër dhe punëtor që nis rrugëtimin e tij të dijes për t’u bërë shkrimtar dhe për të marrë një pozicion në elitën shoqërore, por përballet me rrethana të vështira politike, ekonomike dhe sociale.

Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Titulli origjinal Martin Eden
Vleresimi i IMDb 7.0 1,108 votes
Vleresimi i TMDb 7 153 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Judy
Blackmark
Irreversible
Raanjhanaa
Almost Friends
Alpha
Jonah Hex
6 Years
Hannah Montana: The Movie
Airlift
Gridlock’d
The Perfect Guy