loading...

Video Sources 663 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Men, Women & Children

Men, Women & Children

Discover how little you know about the people you know.Oct. 17, 2014USA116 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një grup i të rinjve të shkollave të mesme bashke me prindërit e tyre bëjnë të pamundurën për të lundruar në shumë mënyra ku gjdo marrëdhënie ndryshon nga qasja e tyre në internet, komunikim i tyre karakteri dhe dashuria për jetën e tyre.

Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Titulli origjinal Men, Women & Children
Vleresimi i IMDb 6.7 23,490 votes
Vleresimi i TMDb 6.4 239 votes

Director

Kasta

Rosemarie DeWitt isHelen Truby
Helen Truby
Jennifer Garner isPatricia Beltmeyer
Patricia Beltmeyer
Judy Greer isDonna Clint
Donna Clint
Dean Norris isKent Mooney
Kent Mooney
Adam Sandler isDon Truby
Don Truby
Emma Thompson isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Olivia Crocicchia isHannah Clint
Hannah Clint
Kaitlyn Dever isBrandy Beltmeyer
Brandy Beltmeyer
Ansel Elgort isTim Mooney
Tim Mooney
Katherine Hughes isBrooke Benton
Brooke Benton

Tituj të ngjashme

The Ages of Love
Cocaine Godmother
Savages
Playing It Cool
A Vigilante
The Town
Dorian Gray
Hyena
J.T. LeRoy
Giant Little Ones
Wild Orchid
American Pie Presents: Beta House