loading...

Video Sources 1737 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Miami Supercops

Miami Supercops

Dec. 19, 1985Italy95 Min.PG
Vleresimi juaj 0
7 3 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në vitin 1978, nga një bankë e Detroitit u vodhën 20 milion dollrë. Një nga hajdutët u kap, njëri u gjend i vdekur dhe i treti u zhduk. Paratë nuk u gjenën kurrë. Agjentët e FBI-së, Dag Benet dhe Stiv Forrest janë caktuar te investigojnë këtë rast si agjentë të fshehtë, duke punuar si policë të thjeshtë në Majami, aty ku fshihet edhe hajduti i tretë me 20 milion dollarët dhe një post drejtues në autoritetet vendase.

Miami Supercops
Miami Supercops
Miami Supercops
Miami Supercops
Titulli origjinal Miami Supercops
Vleresimi i IMDb 6.2 4,440 votes
Vleresimi i TMDb 5.8

Director

Kasta

Terence Hill isDoug Bennett / Officer Jay Donell
Doug Bennett / Officer Jay Donell
Bud Spencer isSteve Forest / Officer L A Ray
Steve Forest / Officer L A Ray
C.B. Seay isChief Tanney
Chief Tanney
Ken Ceresne isRobert Delman / Ralph Duran
Robert Delman / Ralph Duran

Tituj të ngjashme

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
The Jesus Rolls
Operation Red Sea
Pottersville
The Man from Nowhere
Robin Hood: The Rebellion
Paul Blart: Mall Cop 2
To The Beat
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
Domino
The Scythian
Baby