loading...

Video Sources 1297 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Miracle in Cell No. 7

Miracle in Cell No. 7

Jan. 23, 2013South Korea127 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një histori për dashurinë mes një babai me probleme mendore dhe vajzës së tij të adhurueshme. I akuzuar për vrasje dhe përdhunim, shtëpia e babait të saj është burgu.

Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7
Titulli origjinal 7번방의 선물
Vleresimi i IMDb 8.2 8,403 votes
Vleresimi i TMDb 8 94 votes

Director

Kasta

Ryu Seung-ryong isLee Yong-gu
Lee Yong-gu
Kal So-won isYe-seung (young)
Ye-seung (young)
Jung Jin-young isJang Min-hwan
Jang Min-hwan
Oh Dal-su isSo Yang-ho
So Yang-ho
Park Won-sang isChoi Chun-ho
Choi Chun-ho
Kim Jung-tae isKang Man-beom
Kang Man-beom
Jeong Man-sik isShin Bong-shik
Shin Bong-shik
Kim Ki-chun isOld man Seo
Old man Seo
Jo Jae-yoon isPrison guard Kim
Prison guard Kim

Tituj të ngjashme

The Spectacular Now
The Holiday
Confessions of a Brazilian Call Girl
In the Realm of the Senses
Klaus
Extreme Job
Menace II Society
The Rum Diary
One Flew Over the Cuckoo’s Nest
Balkan Line
Midnight Special
The Professor and the Madman