loading...

Video Sources 118 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Mr. Brooks

Mr. Brooks

The man who has everything has everything to hide.Jun. 01, 2007USA120 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz…

Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Mr. Brooks
Titulli origjinal Mr. Brooks
Vleresimi i IMDb 7.3 134,603 votes
Vleresimi i TMDb 6.9 771 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Arbitrage
Shine
Sin City: A Dame to Kill For
Sabotage
Skyscraper
The Lucky One
Manto
Jai Ho
I’m Not Here
Miss Meadows
Safelight
The Last Word