loading...

Video Sources 39 Views

  • Shikostreamango.com
Një përrallë hirusheje

Një përrallë hirusheje

Once upon a time... can happen any time.Jul. 10, 2004USA95 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

A Cinderella Story: E shfrytëzuar vazhdimisht nga njerka e saj e keqe, Sem Montgomeri është e emocionuar në lidhje me takimin me admiruesin e saj të internetit në mbrëmjen e halluinit në shkollë.

Një përrallë hirusheje
Një përrallë hirusheje
Një përrallë hirusheje
Një përrallë hirusheje
Titulli origjinal A Cinderella Story
Vleresimi i IMDb 5.9 76,104 votes
Vleresimi i TMDb 6.3 1,852 votes

Director

Mark Rosman
Director

Kasta

Hilary Duff isSam Montgomery
Sam Montgomery
Dan Byrd isCarter Farrell
Carter Farrell
Julie Gonzalo isShelby Cummings
Shelby Cummings
Lin Shaye isMrs. Wells
Mrs. Wells
Andrea Avery isGabriella
Gabriella

Tituj të ngjashme

Dear Dictator
Mirror Mirror
Deadpool
Barbi dhe sekreti i Zanave
Horrible Bosses
She’s Funny That Way
Sezoni i gjuetise 1
Rruget e Prishura (Patlak Sokaklar: Gerzomat)
Big Bear
Krishna Gaadi Veera Prema Gaadha
Princesha Dhe Bretkosa
Hot Pursuit