loading...

Video Sources 484 Views

  • Shikowaaw.tv
Open Season: Scared Silly

Open Season: Scared Silly

Mar. 08, 2016USA85 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Elioti, Bugi dhe gjithë kafshët e dashura të pyllit rikthehen në një aventurë komike të re.

Open Season: Scared Silly
Open Season: Scared Silly
Open Season: Scared Silly
Open Season: Scared Silly
Open Season: Scared Silly
Titulli origjinal Open Season: Scared Silly
Vleresimi i IMDb 5.2 1,629 votes
Vleresimi i TMDb 5.7

Director

David Feiss
Director

Kasta

Garry Chalk isEd (voice)
Ed (voice)
Kathleen Barr isEdna / Bobbie (voice)
Edna / Bobbie (voice)
Willa Townsend isElliot / Mr. Weenie (voice)
Elliot / Mr. Weenie (voice)
Melissa Sturm isGiselle (voice)
Giselle (voice)
Trevor Devall isShaw (voice)
Shaw (voice)
Trevor Devall isBoog (voice)
Boog (voice)

Tituj të ngjashme

Red Sands
Hunt to Kill
A Long Way Down
Sexy Evil Genius
Bride & Prejudice
Wushu Warrior
Sabrina Shtriga Adoleshente
Men in Black: International
Macet Aristokrate
Iddarammayilatho
Goosebumps
Jerry Maguire