loading...

Video Sources 444 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
Pinoku

Pinoku

For anyone who has ever wished upon a star.Feb. 23, 1940United States88 Min.Not Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një kukull e gjallë, me ndihmën e ndërgjegjes së tij, duhet të vërtetojë që është i denjë për t’u bërë një djalë i vërtetë.

Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Pinoku
Titulli origjinal Pinocchio
Vleresimi i IMDb 7.5 107,137 votes
Vleresimi i TMDb 7

Director

Kasta

Mel Blanc isGideon
Gideon
Don Brodie isCarnival Barkers
Carnival Barkers
Walter Catlett isJohn Worthington Foulfellow
John Worthington Foulfellow
Cliff Edwards isJiminy Cricket
Jiminy Cricket
Dickie Jones isPinocchio
Pinocchio
Patricia Page isMarionettes
Marionettes

Tituj të ngjashme

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Lili dhe Endacaku
Gorgeous
Shaun of the Dead
Grown Ups 2
Popstar: Never Stop Never Stopping
Heroi i të gjithëve
Naked
Prevenge
Sisters
Te dua i shtrenjti im
The Inbetweeners 2