loading...

Video Sources 128 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

Partner Up!May. 03, 2019105 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.

Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Pokémon Detective Pikachu
Titulli origjinal Pokémon Detective Pikachu
Vleresimi i TMDb 7 1,659 votes

Director

Kasta

Ryan Reynolds isDetective Pikachu (voice)
Detective Pikachu (voice)
Justice Smith isTim Goodman
Tim Goodman
Kathryn Newton isLucy Stevens
Lucy Stevens
Bill Nighy isHoward Clifford / Mewtwo (voice)
Howard Clifford / Mewtwo (voice)
Ken Watanabe isLieutenant Hide Yoshida
Lieutenant Hide Yoshida
Chris Geere isRoger Clifford
Roger Clifford
Suki Waterhouse isMs. Norman
Ms. Norman
Rita Ora isDr. Ann Laurent
Dr. Ann Laurent

Tituj të ngjashme

White Vengeance
Dragon Ball Super: Broly
The Admiral: Roaring Currents
Deep Impact
Trili dhe shpëtimi i madh
Mortdecai
Guardians of the Galaxy
The Book of Life
Luis and the Aliens
Despicable Me 3
Bang Bang
Arratisje nga Planeti Toke