loading...

Video Sources 549 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shikostreamango.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Qetësohu Skubi du

Qetësohu Skubi du

Sep. 04, 2007USA90 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Chill Out, Scooby-Doo!: Pushimi i grupit në Paris merr një kthesë të gabuar, kur Scooby dhe Shaggy do të humbasin fluturimin e tyre dhe do të përfundojë aventura e tyre e hedhjes me parashutë në Himalaje.

Qetësohu Skubi du
Qetësohu Skubi du
Titulli origjinal Chill Out, Scooby-Doo!
Vleresimi i IMDb 6.8 1,455 votes
Vleresimi i TMDb 6.4

Director

Joe Sichta
Director

Kasta

Rene Auberjonois isAlphonse LaFleur (voice)
Alphonse LaFleur (voice)
Jeff Bennett isDell Chillman / Pilot (voice)
Dell Chillman / Pilot (voice)
Mindy Cohn isVelma (voice)
Velma (voice)
Grey Griffin isDaphne (voice)
Daphne (voice)
Kim Mai Guest isMinga (voice)
Minga (voice)
James Hong isHigh Lama (voice)
High Lama (voice)
Casey Kasem isShaggy (voice)
Shaggy (voice)
Alfred Molina isProfessor Jeffries (voice)
Professor Jeffries (voice)
James Sie isPemba (voice)
Pemba (voice)
Frank Welker isFred / Scooby-Doo (voice)
Fred / Scooby-Doo (voice)

Tituj të ngjashme

Maze
Welcome to the Punch
Oliver Twist
The Warrior’s Way
Liza në botën e çudirave
Karwaan
Iron Sky: The Coming Race
The Magic Crystal
Open Season: Scared Silly
One Piece Film: GOLD
The Rundown
Rim of the World