loading...

Video Sources 161 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

Sep. 19, 2019USA89 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion.

Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood
Titulli origjinal Rambo: Last Blood
Vleresimi i IMDb 6.7 23,978 votes
Vleresimi i TMDb 5.9 533 votes

Director

Kasta

Óscar Jaenada isVictor Martinez
Victor Martinez
Paz Vega isCarmen Delgado
Carmen Delgado
Joaquín Cosio isDon Manuel
Don Manuel
Adriana Barraza isMaria Beltran
Maria Beltran

Tituj të ngjashme

Rumble
The Raven
Matriarch
Cold War II
Man of Steel
Barrio Brawler
2:22
Captivity
Infestation
Nënta (9)
Everybody Dies
Starship Troopers: Traitor of Mars