loading...

Video Sources 95 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
[REC]

[REC]

One witness. One cameraApr. 10, 2007Spain78 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një reportere televizive dhe një kameraman ndjekin punëtorët e zjarrfikësit në një ndërtesë të errët apartamentesh ku brenda me diçka të tmerrshme.

[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
[REC]
Titulli origjinal [REC]
Vleresimi i IMDb 7.4 158,584 votes
Vleresimi i TMDb 7.1 2,327 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Here Alone
Unknown
The Lighthouse
The Pink Panther 2
7 Splinters in Time
The Purge: Election Year
The Eye
Cult of Chucky
Between Worlds
Gremlin
Piranha 3D
Wrecked