loading...

Video Sources 622 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rurouni Kenshin: The Legend Ends

Rurouni Kenshin: The Legend Ends

Sep. 13, 2014Japan135 Min.N/A
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Shishio kërcënon qeverinë e Meiji dhe Japoninë me anijen e tij të hekurt. Në mënyrë që ta ndalojë atë, Kenshini mëson nga mjeshtri i tij teknikën finale të luftimit….

Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Titulli origjinal るろうに剣心 伝説の最期編
Vleresimi i IMDb 7.6 5,394 votes
Vleresimi i TMDb 7.5 64 votes

Director

Kasta

Tatsuya Fujiwara isMakoto Shishio
Makoto Shishio
Takeru Satoh isKenshin Himura
Kenshin Himura
Yu Aoi isMegumi Takani
Megumi Takani
Yusuke Iseya isAoshi Shinomori
Aoshi Shinomori
Emi Takei isKaoru Kamiya
Kaoru Kamiya
Min Tanaka isKashiwazaki Nenji
Kashiwazaki Nenji
Ryunosuke Kamiki isSojiro Seta
Sojiro Seta
Yosuke Eguchi isHajime Saito
Hajime Saito
Tao Tsuchiya isMakimachi Misao
Makimachi Misao

Tituj të ngjashme

Rrefenjë Peshkaqeni
Goal! II: Living the Dream
Spud 2: The Madness Continues
A Pure Formality
Maximum Risk
The Matrix
Justice League
Echelon Conspiracy
Age of Heroes
Enthiran
Big Kill
War for the Planet of the Apes