loading...

Video Sources 189 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Albvidfcom
Rust Creek

Rust Creek

Choose your prey carefullyJan. 04, 2019USA108 Min.No Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një studente e shkëlqyer humbet rrugës për në një intervistë pune. Një kthesë e gabuar e bën të ngecë në pyjet e Kentakit. Ajo duhet të mbrojë veten nga faktorët e ashpër të natyrës si dhe nga një bandë kriminelësh të pamëshirshëm. Si pasojë, detyrohet të krijojw një aleancë të ankthshme me një vetmitar të panjohur, qëllimet e të cilit janë të panjohura.

Rust Creek
Rust Creek
Titulli origjinal Rust Creek
Vleresimi i IMDb 5.5 769 votes
Vleresimi i TMDb 5.3 10 votes

Tituj të ngjashme

The Thaw
Summer of 84
A Thousand Words
Jab Harry Met Sejal
Half Light
Dogtooth
A Beginner’s Guide to Snuff
Killing Joan
J.T. LeRoy
The House That Jack Built
Churchill
Transporter 2