loading...

Video Sources 1056 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Skyfall

Skyfall

Think on your sins.Oct. 25, 2012UK, USA143 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Misioni i fundit i Bond ne Turqi nuk ka perfundimin e pritur, dhe disa nga agjentet sekrete do te ekspozohen publikisht. Zyrat e MI6 do te goditen me bombe dhe i gjithe Sherbimi sekret Britanik do te tronditet, vlerat e M do te vihen ne dyshim nga presidenti i ri i saj. Ne kete kohe Xhejms Bond kthehet per te ndjekur nje nga ish agjentet me te stervitur te sherbimit sekret i cili ka vene ne plan hakmarrjen e tij ndaj M….

Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Skyfall
Titulli origjinal Skyfall
Vleresimi i IMDb 7.8 533,327 votes
Vleresimi i TMDb 6.8

Director

Sam Mendes
Director

Kasta

Tituj të ngjashme

The Music Box
Rio 2
Beverly Hills Ninja
Jarhead 2: Field of Fire
Knight and Day
Yeh Saali Zindagi
A Single Shot
Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory
First Blood
The Peacemaker
Lust, Caution
The Baytown Outlaws