loading...

Video Sources 48 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Snatchers

Snatchers

Teen Pregnancy. It's a MonsterMar. 12, 2019USA93 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një vajzë mbetet papritur shtatzënë brenda natës dhe më vonë mëson se ajo që ka në bark nuk janë qenie njerëzore por alienë që nuk kanë qëllime të mirë për Tokën.

Snatchers
Snatchers
Titulli origjinal Snatchers
Vleresimi i IMDb 6.1 53 votes
Vleresimi i TMDb 5.2 5 votes

Tituj të ngjashme

Kill Switch
Thank You
Hereditary
Zootopia
Kaalakaandi
Casanova
Karwaan
Alita: Battle Angel
The Meyerowitz Stories
The Transfiguration
Don’t Sleep
Hot Fuzz