loading...

Video Sources 527 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Son of a Gun

Son of a Gun

Everyone gets what they deserveOct. 16, 2014Australia108 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm australian, Brendan Linç. Por mbrojtja nga Brendan brenda burgut ka një çmim dhe ai është ndihma për ta ndihmuar të arratiset që andej, kur JR të dali jashtë. Si shpërblim JR bëhet pjesë e bandës dhe merr pjesë në goditjen e një fabrike të nxjerrjes së arit. Por pasi gjërat nuk shkojnë sipas planit JR duhet të vendosë se kujt t’i besojë dhe kujt jo….

Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Titulli origjinal Son of a Gun
Vleresimi i IMDb 6.5 21,805 votes
Vleresimi i TMDb 6.1

Tituj të ngjashme

Don’t Let Go
Toro
Cinderella
Bbuddah Hoga Terra Baap
Cold in July
The Boy with the Topknot
Lucky Luke
The Hateful Eight
Torrente 3: The Protector
Time Raiders
The Photographer of Mauthausen
I’ll See You in My Dreams