loading...

Video Sources 201 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Soni

Soni

Sep. 05, 2018India97 Min.No Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Soni, një police e re në Delhi dhe komandatja e saj, Kalpana, së bashku janë në luftë kundër krimeve të dhunshme ndaj femrave. Megjithatë, aleanca e tyre pëson disa krisje kur Sonin e transferojnë diku tjetër për shkak të sjelljes së keqe në detyrë.

Soni
Titulli origjinal Soni
Vleresimi i IMDb 7.7 49 votes
Vleresimi i TMDb 7.5 8 votes

Tituj të ngjashme

Lowlife
City of Tiny Lights
Unbroken: Path to Redemption
Kick
Ghayal Once Again
Mardaani
Texas Killing Fields
The Scythian
Daawat-e-Ishq
Raw
Queen of Hearts
Barbershop 2: Back in Business