loading...

Video Sources 493 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Super 8

Super 8

It Arrives.Jun. 08, 2011USA112 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në verë të vitit 1979, një grup miqsh në një qytezë të vogël të Ohajos bëhen dëshmitarë të një aksidenti katastrofik me tren ndërkohë që po xhironin një film të festivalit Super 8. Por shumë shpejt ata dyshojnë se nuk ishte aspak aksident. Menjëherë pas kësaj, zhdukje të pazakonta dhe ngjarje të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin në qytezë, dhe z/sherifi i zonës përpiqet të zbulojë të vërtetën e cila është më e tmerrshme nga sa kishin imagjinuar ata.

Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Titulli origjinal Super 8
Vleresimi i IMDb 7.0 303,213 votes
Vleresimi i TMDb 6.6 2,436 votes

Director

J.J. Abrams
Director

Kasta

Elle Fanning isAlice Dainard
Alice Dainard
Riley Griffiths isCharles Kaznyk
Charles Kaznyk
Kyle Chandler isJackson Lamb
Jackson Lamb
Ryan Lee isCary McCarthy
Cary McCarthy
Ron Eldard isLouis Dainard
Louis Dainard
Gabriel Basso isMartin Read
Martin Read
AJ Michalka isJen Kaznyk
Jen Kaznyk

Tituj të ngjashme

Red Dragon
Backmask
Mute
The Untouchables
Need for Speed
I.T.
Speed Kills
After Earth
The Childhood of a Leader
The Lookout
Justice League vs. the Fatal Five
Hard Boiled Sweets