loading...

Video Sources 1188 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Suspiria

Suspiria

Give your soul to the danceOct. 11, 2018Italy, USA153 Min.No Rated
Vleresimi juaj 0
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një akademi e njohur kërcimi përfshin në vorbulla errësire balerina të reja dhe të talentuara, si dhe një psikoterapist të pikëlluar. Disa do t’i dorëzohen këtij makthi. Të tjerë më në fund do të zgjohen.

Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Titulli origjinal Suspiria
Vleresimi i IMDb 7.3 10,698 votes
Vleresimi i TMDb 7.3 347 votes

Director

Kasta

Tilda Swinton isMadame Blanc / Helena Markos / Dr. Klemperer
Madame Blanc / Helena Markos / Dr. Klemperer
Angela Winkler isMiss Tanner
Miss Tanner
Ingrid Caven isMiss Vendegast
Miss Vendegast
Sylvie Testud isMiss Griffith
Miss Griffith
Christine Leboutte isMiss Balfour
Miss Balfour

Tituj të ngjashme

The Last Boy
Make It Happen
The Sea of Trees
Blade of the Immortal
Stoker
Cage Dive
Per ty
The Strange Ones
Chinatown
Addicted
Kursk
Fuck Up