loading...

Video Sources 20 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Blackcoat’s Daughter

The Blackcoat’s Daughter

Abandoned as a child. Raised by the dark.Mar. 31, 2017Canada93 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe punonjësve të shkollës.

The Blackcoat’s Daughter
The Blackcoat’s Daughter
Titulli origjinal The Blackcoat's Daughter
Vleresimi i IMDb 5.9 14,492 votes
Vleresimi i TMDb 5.7 284 votes

Tituj të ngjashme

10 Minutes Gone
Shooter
Furious 7
Cell 211
SPL 2: A Time for Consequences
The Ice Harvest
Stigmata
Te3n
All Light Will End
The Godfather: Part III
Wildlike
Raavan