loading...

Video Sources 407 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
The Bling Ring

The Bling Ring

Living the Dream, One Heist at a TimeJun. 12, 2013USA90 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

I frymëzuar nga ngjarje të vërteta. Një grup adoleshentësh të fiksuar pas famës, Rebeka (drejtuesja), Marku, Niki, Semi dhe Kloi, të njohur si Rrethi i Bizhuterive, përdorin Internetin për të gjurmuar vendndodhjen e njerëzve të famshëm në mënyrë që t’u grabisin shtëpitë. Në viktimat e tyre përfshihen Paris Hilton, Lindsay Lohan, Megan Fox, Rachel Bilson, Adriana Patridge dhe Orlando Bloom.

The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
The Bling Ring
Titulli origjinal The Bling Ring
Vleresimi i IMDb 5.6 72,249 votes
Vleresimi i TMDb 5.3 1,104 votes

Director

Kasta

Katie Chang isRebecca Ahn
Rebecca Ahn
Emma Watson isNicki Moore
Nicki Moore
Claire Julien isChloe Tainer
Chloe Tainer
Georgia Rock isEmily Moore
Emily Moore
Leslie Mann isLaurie Moore
Laurie Moore
Stacy Edwards isDebbie Hall
Debbie Hall

Tituj të ngjashme

A Long Way Down
Sarkar
Kincsem
Falja e Gjakut
The Accused
The Waterboy
The Miracle Season 2018
The Sicilian Clan
Hard Boiled Sweets
White Men Can’t Jump
The Current War
Your Sweet Intoxication