loading...

Video Sources 110 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

You think you know the story.Apr. 12, 2012USA95 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

5 miq vendosin të shkojnë me pushime në një kabinë në një pyll të largët. Një sërë makthesh dhe horroresh do të ndodhin kur ata të zbulojnë të vërtetën rreth historisë së kabinës…

The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
The Cabin in the Woods
Titulli origjinal The Cabin in the Woods
Vleresimi i IMDb 7.0 340,508 votes
Vleresimi i TMDb 6.5 4,279 votes

Director

Drew Goddard
Director

Kasta

Fran Kranz isMarty Mikalski
Marty Mikalski
Chris Hemsworth isCurt Vaughn
Curt Vaughn
Anna Hutchison isJules Louden
Jules Louden
Richard Jenkins isRichard Sitterson
Richard Sitterson
Bradley Whitford isSteve Hadley
Steve Hadley
Jesse Williams isHolden McCrea
Holden McCrea
Brian J. White isDaniel Truman
Daniel Truman
Amy Acker isWendy Lin
Wendy Lin
Tim DeZarn isMordecai
Mordecai

Tituj të ngjashme

High Moon
Broken Contract
G.I. Joe: Retaliation
Cliffhanger
Serenity
Ten Inch Hero
The International
Momentum
Sleep No More
First Light
Shield of Straw
The Do-Over