loading...

Video Sources 62 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne streamangostreamango.com
The Class of ’92

The Class of ’92

The Players Who Inspired A GenerationDec. 01, 2013UK98 Min.Not Rated
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një dokumentar kinematografik që tregon ngritjen dhe arritjet e gjashtë futbollistëve të rinj, super të talentuar të Manchester United (Dejvid Bekham, Niki But, Rajan Gigs, Pol Skols, Fil dhe Geri Nevil). Filmi mbulon periudhën nga 1992-1999, duke kulmuar me fitoren e United në Kupën Europiane.

The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
The Class of ’92
Titulli origjinal The Class of '92
Vleresimi i IMDb 8.1 7,203 votes
Vleresimi i TMDb 7.3 51 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Jackass 3D
Game of Thrones: The Story So Far
Avicii: True Stories
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
Rise of the Superheroes
Cartel Land
Homecoming: A Film by Beyoncé
Free Solo 2018
Wild Arabia
Polar Bears: A Summer Odyssey
Leave the World Behind
Grey Gardens