loading...

Video Sources 1450 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Conjuring 2

The Conjuring 2

The next true story from the case files of Ed and Lorraine WarrenJun. 08, 2016USA, Canada134 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Loren dhe Ed Uarren udhëtojnë për në Londrën veriore, për të ndihmuar një mama beqare në rritjen e katër fëmijëve në një shtëpi që torturohet nga shpirta keqdashës. Këshillohet të mos shikohet nën moshën 16 vjeç

The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
The Conjuring 2
Titulli origjinal The Conjuring 2
Vleresimi i IMDb 7.7 74,159 votes
Vleresimi i TMDb 6.5

Director

James Wan
Director

Kasta

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Madison Wolfe isJanet Hodgson
Janet Hodgson
Frances O'Connor isPeggy Hodgson
Peggy Hodgson
Simon McBurney isMaurice Grosse
Maurice Grosse
Maria Doyle Kennedy isPeggy Nottingham
Peggy Nottingham
Simon Delaney isVic Nottingham
Vic Nottingham
Franka Potente isAnita Gregory
Anita Gregory
Robin Atkin Downes isBill (voice)
Bill (voice)
Javier Botet isCrooked Man
Crooked Man

Tituj të ngjashme

The Reaping
Brahms: The Boy II
The Descent: Part 2
Vanishing on 7th Street
Nightmare Cinema
Gerald’s Game
The Sound
Hypersomnia
The Ordeal
30 Days of Night: Dark Days
Prey
Red Lights