loading...

Video Sources 920 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Conjuring

The Conjuring

Based on the true case files of the WarrensJul. 18, 2013USA112 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Hetuesit e ndodhive paranormale, Ed dhe Loren Uorren, punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prezencë e errët që ndodhet në shtëpinë e tyre në fermë.

The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
The Conjuring
Titulli origjinal The Conjuring
Vleresimi i IMDb 7.5 303,833 votes
Vleresimi i TMDb 7.4

Director

James Wan
Director

Kasta

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Ron Livingston isRoger Perron
Roger Perron
Joey King isChristine Perron
Christine Perron
Shanley Caswell isAndrea Perron
Andrea Perron
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas

Tituj të ngjashme

Oldboy
Get the Girl
Morgan
Final Destination 2
No Beast So Fierce
Karmouz War
Abduction 2011
Escobar: Paradise Lost
Siccin 5
Bullet Head
Shark Night
Wrong Turn 6: Last Resort