loading...

Video Sources 43 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Fighting Preacher

The Fighting Preacher

Jul. 24, 2019USA101 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Kur misioni i kishës së tij e dërgon Uillard Bin dhe bashkëshorten e tij, Rebeka, në qytetin e vogël të Palmirës, familja e tyre ndeshet me paragjykimet dhe urrejtjen e banorëve vendas. Me përkushtim, dashuri dhe durim, ata arrijnë të fitojnë zemrat dhe një vend të rëndësishëm në komunitet.

The Fighting Preacher
Titulli origjinal The Fighting Preacher
Vleresimi i IMDb 5.4 152 votes

Director

Kasta

David McConnell isWillard Bean
Willard Bean

Tituj të ngjashme

Wake Up Sid
Revolver
Ben Is Back
A Happy Event
Black ’47
Never Back Down: No Surrender
Billu
Paterno
Never Heard
Good Will Hunting
English Vinglish
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles