loading...

Video Sources 114 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Game Changers

The Game Changers

Armed with the truthSep. 16, 2019USA88 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Bota e një sportisti të UFC-së kthehet përmbys kur zbulon një grup elitar atletësh dhe shkencëtarësh të njohur botërisht, të cilët i provojnë se gjithçka që ai kishte mësuar mbi proteinat ishte një gënjeshtër.

The Game Changers
The Game Changers
Titulli origjinal The Game Changers
Vleresimi i IMDb 8.4 4,368 votes
Vleresimi i TMDb 8.2 29 votes

Director

Kasta

Tituj të ngjashme

Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
The Legend of Cocaine Island
Kim Dotcom: Caught in the Web
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom
Citizen Soldier
Homecoming: A Film by Beyoncé
African Safari 3D
I Believe in Miracles
Take the Ball, Pass the Ball
Restrepo
The Survivor’s Guide to Prison
Avicii: True Stories