loading...

Video Sources 41 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
The Gauntlet

The Gauntlet

In Hell... Only your sins can save you...Aug. 23, 2013USA85 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Pesë të panjohur zgjohen në një kështjellë të zhytur thellë nën tokë. Nuk kanë as ushqim, as ujë dhe nuk mbajnë mend si kanë përfunduar aty. Dhe s’kanë as rrugëdalje. Ata duhet të organizohen dhe të luftojnë së bashku për aventurën ogurzezë që i pret.

The Gauntlet
The Gauntlet
The Gauntlet
Titulli origjinal The Gauntlet
Vleresimi i IMDb 6.0 2,480 votes
Vleresimi i TMDb 4.8 15 votes

Tituj të ngjashme

Dead Rising: Watchtower
Acts of Violence
Jaws
Delhi Belly
G.I. Joe: Retaliation
Sausage Party
The 3rd Eye 2
Push
Broken Sword Hero
The Cabin in the Woods
Dragon Ball: The Path to Power
The Ring