loading...

Video Sources 151 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Gentlemen

The Gentlemen

Criminal. Class.Jan. 01, 2020USA113 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.

The Gentlemen
The Gentlemen
The Gentlemen
The Gentlemen
The Gentlemen
Titulli origjinal The Gentlemen
Vleresimi i IMDb 8.1 51,528 votes
Vleresimi i TMDb 7.9 445 votes

Director

Guy Ritchie
Director

Kasta

Matthew McConaughey isMickey Pearson
Mickey Pearson
Jeremy Strong isCannabis Kingpin Mathew
Cannabis Kingpin Mathew
Hugh Grant isFletcher
Fletcher
Eddie Marsan isBig Dave
Big Dave

Tituj të ngjashme

Border Run
The Climb
Qetësohu Skubi du
The Angry Birds Movie 2
Stan & Ollie
Zootopia
Bernie the Dolphin
Meet the Blacks
Sole a catinelle
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
The Meyerowitz Stories
Uri: The Surgical Strike