loading...

Video Sources 461 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
The Himalayas

The Himalayas

Dec. 16, 2015South Korea125 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Bazuar në ngjarje të vërteta, alpinisti i famshëm, Hongil, niset me një mision në Everest për të tërhequr trupin e pajetë të kolegut të tij të ri alpinist dhe përballet me sfidën më të madhe të jetës së tij.

The Himalayas
The Himalayas
Titulli origjinal 히말라야
Vleresimi i IMDb 6.4 553 votes
Vleresimi i TMDb 5.9

Director

Kasta

Hwang Jung-min isUm Hong-gil
Um Hong-gil
Jung Woo isPark Moo-taek
Park Moo-taek
Cho Seong-ha isLee Dong-gyoo
Lee Dong-gyoo
Kim In-kwon isPark Jeong-bok
Park Jeong-bok
Ra Mi-ran isJo Myeong-ae
Jo Myeong-ae
Jeong Gyu-Su isChairman Kim
Chairman Kim
Jeon Bae-soo isJeon Bae-soo
Jeon Bae-soo
Jeong Jae-heon isJeong Jae-heon
Jeong Jae-heon
Kim Won-hae isKim Moo-Young
Kim Moo-Young
Lee Hae-yeong isJang Cheol-goo
Jang Cheol-goo

Tituj të ngjashme

Hellboy
Ephraim’s Rescue
Atlantis: Perandoria e Humbur
Solis
The Warrior’s Way
The Time Machine
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
Arratisje nga Planeti Toke
Finding Dory
Mia and the White Lion
Marley & Me
Alvin dhe Ketrushat 2