loading...

Video Sources 34 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Homesman

The Homesman

May. 18, 2014USA122 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e pavarur, e cila punëson një njeri me jetë të ulët për ta ndihmuar.

The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
The Homesman
Titulli origjinal The Homesman
Vleresimi i IMDb 6.6 28,191 votes
Vleresimi i TMDb 6.5 415 votes

Director

Kasta

Hilary Swank isMary Bee Cuddy
Mary Bee Cuddy
Tommy Lee Jones isGeorge Briggs
George Briggs
Grace Gummer isArabella Sours
Arabella Sours
Meryl Streep isAltha Carter
Altha Carter
Miranda Otto isTheoline Belknapp
Theoline Belknapp
Tim Blake Nelson isThe Freighter
The Freighter
Hailee Steinfeld isTabitha Hutchinson
Tabitha Hutchinson
Sonja Richter isGro Svendsen
Gro Svendsen
David Dencik isThor Svendsen
Thor Svendsen
John Lithgow isReverend Dowd
Reverend Dowd

Tituj të ngjashme

Teefa In Trouble
American History X
War Witch
Beatriz at Dinner
Disclosure
Long Lost
Casablanca
Thirst
The Boy Who Harnessed the Wind
Amateur Teens
The Good Lie
Beautiful Boy