loading...

Video Sources 459 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne openload openload.co
  • Shiko ne streamangostreamango.com
The Interview

The Interview

The Film Hackers Tried To Get BannedDec. 25, 2014USA112 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at “Sonte Skajlark.” Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s’e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për të shkuar në Pjongjang dhe për ta vrarë…

The Interview
The Interview
The Interview
The Interview
The Interview
The Interview
The Interview
Titulli origjinal The Interview
Vleresimi i IMDb 6.6 267,749 votes
Vleresimi i TMDb 6.1

Director

Seth Rogen
Director

Kasta

James Franco isDave Skylark
Dave Skylark
Seth Rogen isAaron Rapaport
Aaron Rapaport
Lizzy Caplan isAgent Lacey
Agent Lacey
Randall Park isKim Jong-un
Kim Jong-un
Reese Alexander isAgent Botwin
Agent Botwin
James Yi isOfficer Koh
Officer Koh
Paul Bae isOfficer Yu
Officer Yu

Tituj të ngjashme

A Dangerous Man
I Am Number Four
The Dark Knight
RoboCop
Shivaay
Steel Rain
Burnout 2
In the Line of Duty 4
Austin Powers: International Man of Mystery
Paddington 2 (2017)
Polar
Close Range