loading...

Video Sources 96 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

A modern day romance with a medieval twistNov. 21, 2019USA92 Min.TV-PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një magji e fuqishme bën që një djalosh i ri të udhëtojë në kohë me qëllim që të përmbush misionin e tij dhe të shndërrohet në një kalorës të vërtet. Në të ardhmen ai takohet dhe dashurohet me një mesuese të re dhe zbulon më shumë mbi cilësitë e një kalorësi.

The Knight Before Christmas
Titulli origjinal The Knight Before Christmas
Vleresimi i IMDb 5.5 4,204 votes
Vleresimi i TMDb 6.7 184 votes

Director

Kasta

Josh Whitehouse isSir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Sir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Harry Jarvis isSir Geoffrey
Sir Geoffrey
Ella Kenion isOld Crone
Old Crone
Arnold Pinnock isOfficer Stevens
Officer Stevens

Tituj të ngjashme

Miss Pettigrew Lives for a Day
La La Land
Bodyguard
Making Babies
Agent Sai Srinivasa Athreya
Looking for Eric
The Christmas Chronicles
George of the Jungle
Tulip Fever
Break Ke Baad
Welcome to Dongmakgol
The Bad Batch