loading...

Video Sources 463 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
The Lovely Bones

The Lovely Bones

The story of a life and everything that came after...Dec. 26, 2009USA136 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një vajzë 14 vjeçare në Pensilvaninë e viteve 1970 vritet nga komshiu i saj. Ajo tregon historinë e saj në një vend midis Parajsës dhe Ferrit, duke treguar për jetën e njerëzve rreth saj dhe se si të gjithë ndryshuan teksa perpiqeshin për të gjetur dikë për gjetjen e trupit të saj.

The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
The Lovely Bones
Titulli origjinal The Lovely Bones
Vleresimi i IMDb 6.7 133,387 votes
Vleresimi i TMDb 6.6 1,123 votes

Director

Kasta

Rachel Weisz isAbigail Salmon
Abigail Salmon
Mark Wahlberg isJack Salmon
Jack Salmon
Susan Sarandon isGrandma Lynn
Grandma Lynn
Saoirse Ronan isSusie Salmon
Susie Salmon
Stanley Tucci isGeorge Harvey
George Harvey
Michael Imperioli isLen Fenerman
Len Fenerman
Rose McIver isLindsey Salmon
Lindsey Salmon
Carolyn Dando isRuth Connors
Ruth Connors
Reece Ritchie isRay Singh
Ray Singh

Tituj të ngjashme

Made In China
The Human Contract
Nymphomaniac: Vol. II
One More Time
Special ID
Side Effects
My Name Is Lenny
The Diary of a Teenage Girl
Marfa Girl 2
Our House
I’m Not Here
Half Light