loading...

Video Sources 683 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
The Lover

The Lover

She gave her innocence, her passion, her body. The one thing she couldn't give was her love.Feb. 22, 1992France115 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 2 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Një vajzë adoleshente e varfër angazhohet në një marrëdhënie të paligjshme me një trashëgimtar të pasur kinez në Saigon në vitin 1920. Për herë të parë në jetën e saj të re ajo ka kontroll, ku ajo me të dashurin e saj bëjnë një sërë takimesh te fshehta dhe të nxehta,

The Lover
The Lover
The Lover
The Lover
Titulli origjinal L'Amant
Vleresimi i IMDb 6.9 16,035 votes
Vleresimi i TMDb 6.6

Director

Kasta

Jane March isThe Young Girl
The Young Girl
Tony Leung Ka-Fai isThe Chinaman
The Chinaman
Arnaud Giovaninetti isThe Elder Brother
The Elder Brother
Melvil Poupaud isThe Younger Brother
The Younger Brother

Tituj të ngjashme

Enter the Void
Jesse Stone: Lost in Paradise
Wildlife
Love & Other Drugs
Arrival
Barefoot
The Spiderwick Chronicles
Twilight
Legendary
Bel Canto
The Rebound
Stronger