loading...

Video Sources 29 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Man Without Gravity

The Man Without Gravity

Oct. 21, 2019Italy107 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Oskari vjen në jetë gjatë një nate me stuhi dhe ai ishte i jashtëzakonshëm. Mund të fluturonte. Mamaja dhe gjyshja arratisen me fëmijën dhe mundohen ta fshehin nga sytë e botës për shumë vite.

The Man Without Gravity
The Man Without Gravity
Titulli origjinal L'uomo senza gravità
Vleresimi i IMDb 5.9 442 votes
Vleresimi i TMDb 7.4 47 votes

Tituj të ngjashme

Justice League: The Flashpoint Paradox
Hypersomnia
Werewolf: The Beast Among Us
Death Note: The Last Name
Aquaman
Bad Kids of Crestview Academy
Throne of Elves
Hellboy
Sintel
Arturi dhe të Padukshmit
Don’t Be Afraid of the Dark
Ghostbusters