loading...

Video Sources 374 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikoopenload.co
The Paperboy

The Paperboy

Sep. 14, 2012USA107 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

“The Paperboy” zhvillohet në jugun e Amerikës me protagonist një gazetar ambicioz dhe egoist , i cili, me ndihmën e vëllait të tij më të vogël përpiqet të vërtetojë pafajësinë e një të dënuari me vdekje i cili akuzohet për vrasjen e sherifit vendas, duke shpresuar të fitojë çmimin Pulitzer. Gjërat ndërlikohen kur një femër joshëse, Sharlota, e cila, edhe pse nuk e njeh të dënuarin, mban me të korrespondencë dhe janë tashmë të fejuar. Sharlota zhvillon një lidhje të veçantë me Xhekun, vëllain e gazetarit, ndërsa e ngacmon vazhdimisht në mënyrë seksuale. Ndërsa hetimi vazhdon, të dhënat ngatërrohen, tonet e zërit ngrihen dhe sekretet si edhe fiksimet e karakterëve, dalin në sipërfaqe.

The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
The Paperboy
Titulli origjinal The Paperboy
Vleresimi i IMDb 5.8 30,885 votes
Vleresimi i TMDb 5.4 237 votes

Director

Lee Daniels
Director

Kasta

Zac Efron isJack Jansen
Jack Jansen
Nicole Kidman isCharlotte Bless
Charlotte Bless
John Cusack isHillary Van Wetter
Hillary Van Wetter
David Oyelowo isYardley Acheman
Yardley Acheman
Macy Gray isAnita / Narrator
Anita / Narrator
Scott Glenn isW.W. Jansen
W.W. Jansen
Nealla Gordon isEllen Guthrie
Ellen Guthrie
Ned Bellamy isTyree van Wetter
Tyree van Wetter
Gary Clarke isWeldon Pine
Weldon Pine

Tituj të ngjashme

Underworld: Evolution
2 Guns
30 Days of Night: Dark Days
Prey
Kill Your Darlings
The Proposition
Raavan
Thadam
Unknown
Ghost Rider
10 Minutes Gone
Danger One