loading...

Video Sources 27 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Parts You Lose

The Parts You Lose

Oct. 04, 2019Canada94 Min.PG
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në këtë film luan Aaron Paul, personazhi i Breaking Bad dhe rastësia bashkon një kriminel në arratisje me një djalë të vogël shurdh-memec, kur hajduti vendos të fshihet pranë fermës së tij në veri të Amerikës. Ata të dy krijojnë një miqësi të pazakontë dhe ndihmojnë njëri tjetrin në rast nevoje.

The Parts You Lose
The Parts You Lose
The Parts You Lose
The Parts You Lose
The Parts You Lose
The Parts You Lose
The Parts You Lose
Titulli origjinal The Parts You Lose
Vleresimi i IMDb 5.2 198 votes
Vleresimi i TMDb 1 1 votes

Tituj të ngjashme

Syrup
Barrio Brawler
The Book Thief
The Lucky One
Mr. Turner
Ten Thousand Saints
Fucking Berlin
Supercross
Beyond the Clouds
Vice
Fish Tank
Fahrenheit 451