loading...

Video Sources 404 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikostreamango.com
The Proposition

The Proposition

This land will be civilized.Oct. 06, 2005Australia, UK104 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe kriminelë. Për të arritur pjesën tjetër të bandës, Stanli i ofron Çarlit një shkëmbim: “Për të shpëtuar jetën e Majkit, ai duhet të dorëzojë kreun e bandës, vëllanë e madh Arturin, gjallë ose vdekur!

The Proposition
The Proposition
The Proposition
The Proposition
The Proposition
The Proposition
The Proposition
Titulli origjinal The Proposition
Vleresimi i IMDb 7.4 45,344 votes
Vleresimi i TMDb 7.1

Director

Kasta

Guy Pearce isCharlie Burns
Charlie Burns
Ray Winstone isCaptain Morris Stanley
Captain Morris Stanley
Emily Watson isMartha Stanley
Martha Stanley
Danny Huston isArthur Burns
Arthur Burns
David Wenham isEden Fletcher
Eden Fletcher
John Hurt isJellon Lamb
Jellon Lamb
Richard Wilson isMike Burns
Mike Burns
Noah Taylor isBrian O'Leary
Brian O'Leary
Jeremy Madrona isAsian Prostitute
Asian Prostitute
Jae Mamuyac isAsian Prostitute
Asian Prostitute

Tituj të ngjashme

Inglourious Basterds
The King of the Streets
Stoker
The Lion King
xXx: Return of Xander Cage
Lart
Arsenal
Black Snow
Rendel
Ephraim’s Rescue
The Realm
Terminator Genisys