loading...

Video Sources 617 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Albvidfcom
The Pyramid

The Pyramid

You Only Enter OnceDec. 04, 2014USA89 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një ekip arkeologësh amerikanë zbulojnë një piramidë antike të varrosur thellë nën shkretëtirën egjiptiane. Ndërsa kërkojnë në thellësitë e piramidës, ato humbasin pashpresë në katakombet e saj të errëta dhe të pafundme. Duke kërkuar një rrugëdalje, ata bëhen dëshpërues të kërkojnë përsëri dritën e ditës. Ata kuptojnë se nuk janë vetëm te bllokuar, por diqka edhe me te keqe.

The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
The Pyramid
Titulli origjinal The Pyramid
Vleresimi i IMDb 4.6 17,901 votes
Vleresimi i TMDb 4.6 230 votes

Director

Kasta

Amir K isMichael Zahir
Michael Zahir
Faycal Attougui isCorporal Shadid
Corporal Shadid
Ait Hamou Amine is8 Year Old Boy
8 Year Old Boy
Omar Benbrahim isChubby Intern
Chubby Intern
Joseph Beddelem isTaxi driver
Taxi driver

Tituj të ngjashme

About Elly
The Pacifier
Burying the Ex
Birdshot
Whitewash
Lila & Eve
Phobia 2
Joker
Hitman
Sequence Break
Confidence
Lowlife