loading...

Video Sources 721 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Recruit

The Recruit

Trust. Betrayal. Deception. In the C.I.A. nothing is what it seems.Jan. 31, 2003USA115 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Një praktikant i shkëlqyeshëm i CIA-s duhet të provojë vlerën e tij në Fermë, bazat e trajnimit të fshehtë të agjencisë, ku mëson të mbrojë shpinën dhe të mos i besojë askush.

The Recruit
The Recruit
The Recruit
The Recruit
Titulli origjinal The Recruit
Vleresimi i IMDb 6.6 118,745 votes
Vleresimi i TMDb 6.2 538 votes

Director

Kasta

Al Pacino isWalter Burke
Walter Burke
Colin Farrell isJames Clayton
James Clayton
Bridget Moynahan isLayla Moore
Layla Moore
Karl Pruner isDennis Slayne
Dennis Slayne
Mike Realba isRonnie Gibson
Ronnie Gibson
Domenico Fiore isInstructor #1
Instructor #1
Ron Lea isDell Rep (Bill Rudolph)
Dell Rep (Bill Rudolph)

Tituj të ngjashme

Machine Gun Preacher
Mulholland Drive
Replicas
X-Men: The Last Stand
Fire with Fire
Kill Chain
Divergent
The Chronicles of Riddick
Flesh and Blood
The Omen
Game of Death
The Skin I Live In