loading...

Video Sources 97 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Sand

The Sand

This Beach is KillerAug. 28, 2015USA84 Min.TV-14
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Pas një feste diplomimi që zgjati deri në lindje të diellit, një grup 20 vjeçarësh zgjohen nga një diell i fortë, dhe një rërë misterioze që përpin në sekondë çdo gjë që shkel mbi të.

The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
The Sand
Titulli origjinal The Sand
Vleresimi i IMDb 3.8 3,175 votes
Vleresimi i TMDb 4.4 71 votes

Tituj të ngjashme

Trauma 2017
The Final
Maze Runner: The Death Cure
Green Lantern
The Influence
30 Miles from Nowhere
Haunt
The Wolfman
I Spit on Your Grave 2
Down to Earth
The Shortcut
Universal Soldier: The Return