loading...

Video Sources 205 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
The Shrine

The Shrine

Once you find it, they won't let you leave.Oct. 14, 2010Canada85 Min.NOT RATED
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Dy gazetare femra dhe një fotograf udhëtojne për në Evropë për të hetuar një seri zhdukjesh misterioze, vetëm për të gjetur veten të përfshirë në një luftë kundër një lloji të keqeje që ata kurrë nuk e kishin pritur.

The Shrine
Titulli origjinal The Shrine
Vleresimi i IMDb 5.6 12,286 votes
Vleresimi i TMDb 5.8 106 votes

Director

Jon Knautz
Director

Kasta

Tituj të ngjashme

I Spit on Your Grave 2
Venom
Halloween
Culture Shock
Annabelle Comes Home
The Sound
The Grudge 3
All the Boys Love Mandy Lane
Paranormal Activity 4
The Conjuring 2
Antichrist
Julia