loading...

Video Sources 855 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Tournament

The Tournament

Every 10 years, the worldMay. 01, 2009UK95 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes
loading...
what going on?

Përmbledhja

Çdo shtatë vjet, në një qytet të zakonshëm zhvillohet një turne vrasjesh i cili mundësohet nga disa miliarderë me mendje të sëmura. Një betejë ndërmjet 30 kriminelëve më të mëdhenj në botë. Vetëm një prej tyre do të mbijetojë dhe ai do jetë fituesi i 10 milion dollarëve.

The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
The Tournament
Titulli origjinal The Tournament
Vleresimi i IMDb 6.1 31,887 votes
Vleresimi i TMDb 5.8 188 votes

Director

Scott Mann
Director

Kasta

Ving Rhames isJoshua Harlow
Joshua Harlow
Robert Carlyle isFather Joseph MacAvoy
Father Joseph MacAvoy
Ian Somerhalder isMiles Slade
Miles Slade
Kelly Hu isLai Lai Zhen
Lai Lai Zhen
Sebastien Foucan isAnton Bogart
Anton Bogart
Craig Conway isSteve Tomko
Steve Tomko
John Lynch isGene Walker
Gene Walker
Nick Rowntree isEddy Cusack
Eddy Cusack
Rachel Grant isLina Sofia
Lina Sofia

Tituj të ngjashme

Not Safe for Work
Zodiac
Compadres
Pari
The Hunted
The Four
Tercer Grado
Detroit
Goblin
The Shape of Water
Starfish
All Good Things