loading...

Video Sources 629 Views

  • Shikoni trailerinyoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
To Rome with Love

To Rome with Love

Apr. 20, 2012USA111 Min.R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote
loading...
what going on?

Përmbledhja

Në Romë, turistja amerikane Hejli njihet me avokatin Mikelanxhelo. Prindërit e Hejlit, psikiatrja Filis dhe producenti muzikor në pension Xherri, udhëtojnë në Romë për t’u njohur me Mikelanxhelon dhe prindërit e tij. Kur Xherri dëgjon babain e Mikelanxhelos, Xhankarlon, të këndojë në dush, bindet se ai është një këngëtar i talentuar opere. Çifti Antonio dhe Mili udhëtojnë në Romë për t’u njohur me të afërmit e Antonios që i përkasin shoqërisë së lartë. Kur Mili humbet nëpër Romë dhe prostitutja e quajtur Ana gabimisht futet në dhomën e hotelit të Antonios, papritmas të afërmit e tij shfaqen dhe besojnë se Ana është gruaja e Antonios.

To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
To Rome with Love
Titulli origjinal To Rome with Love
Vleresimi i IMDb 6.3 73,072 votes
Vleresimi i TMDb 5.6

Tituj të ngjashme

The Madagascar Penguins in a Christmas Caper
Dear White People
The Boss
Little Women
Final Portrait
Premature
A Girl Walks Home Alone at Night
Newton
The Intervention
Open Season: Scared Silly
Stockholm
Asterix: The Secret of the Magic Potion